آخرین اخبار

17. فروردين 1396 - 14:42   |   کد مطلب: 1458
کهگیلویه و بویراحمد در انتظار آغاز اعتکاف
لیست مساجد برگزار کننده آیین معنوی اعتکاف در استان
مراسم اعتکاف همچون سالهای گذشته در 13، 14و 15 رجب همزمان با سایر نقاط کشور در مساجد استان برگزار می شود / امسال 150 مسجد برای برگزاری این مراسم معنوی در نظر گرفته شده است .

به گزارش پاتوق وبلاگ نویسان کهگیلویه و بویراحمد " حرف ناب "

مراسم اعتکاف همچون سالهای گذشته در 13، 14و 15 رجب همزمان با سایر نقاط کشور در مساجد استان برگزار می شود . علاقه مندان می توانند جهت نام نویسی  و حضور در این آیین معنوی همه روزه به مساجد اعلام شده از سوی اداره تبلیغات اسلامی مراجعه نمایند . .زمان ثبت نام از تاریخ 15 فروردین آغاز و و تا یک روز قبل از شروع مراسم ادامه خواهد داشت . مراسم اعتکاف از روز 22 فروردین مصادف با 13 رجب و ولادت امام علی (ع) آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت .امسال 150 مسجد برای برگزاری این مراسم معنوی در نظر گرفته شده که پیش‌بینی می‌شود 14 هزار نفر در این مراسم معنوی حضور داشته باشند.

این مراسم در یاسوج در مسجد صاحب الزمان ( ویژه برادران ) برگزار خواهد شد .

 همچنسن مساجد امام صادق (ع)، امام خمینی (ره) ، مسجد الغدیر دانشگاه آزاد ، صاحب الزمان(عج) ، امام حسین (ع) ، امام سجاد(ع)  ، امام حسن مجتبی (ع) واقع در باغ فردوس ، مسجد محله رادک ، مسجد شهیدان و مسجد امام هادی (ع) برای برگزاری مراسم ایام البیض اعتکاف امسال در شهرستان گچساران انتخاب شده است.

در شهرستان کهگیلویه نیز 12 مسجد میزبان معتکفین خواهد بود  که مسجد صاحب الزمان(عج) مختص برادران و بقیه مساجد پذیرای خواهران خواهد بود .

دیدگاه شما