نمایش 1 - 10 از 59
جناب رئیس جمهور یادتان هست ؟
یادتان هست گفتید تمام تحریم ها در روز اجرای توافق لغو میشود ؟یادتان هست بزرگترین اختلاس ایران در صندق ذخیره فرهنگیان که آنرا معوقه بانکی نامیدید ؟ یادتان هست حقوق های نجومی را همان دختر صفدر را میگویم که سهمشان از سفره انقلاب را درفیش حقوقی پدرش واریز می کردند ؟
تاثیر مستقیم رای مردم در تعیین سرنوشت جامعه از موهبات و برکت جمهوری اسلامی است اما متاسفانه در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورا های اسلامی همواره حرف از خرید و فروش آرا نتیجه معکوسی دارد.
صبح گاه سی دی ماه و آنگاه که اولین ماه زمستان آماده رفتن می شد ناگاه یک حادثه در مرکز تهران به یک فاجعه سپس به یک تراژدی تبدیل شد.
قسمت اول/ ماهواره از "ما" چه می خواهد
در بسیاری از مواقع از کسانی که در خانه خود ماهواره دارند و برنامه ها و فیلم های آن را می بینند، شنیده ایم که « مگر ماهواره چه دارد که اینهمه آن مخالفت می شود».
معرفی گیاهان دارویی/
آویشن اثر خلط آور و ضد سرفه‌ی است و به همین دلیل محصولات زیاد دارویی و دم نوش ها از آن تهیه می شود.
به مناسبت روز مجلس؛
شهید آیت الله سیدحسن مدرس حدود هفده سال، از 1289 تا 1307 نماینده مجلس بود، هیچ گاه از راه انقلابى خویش پشیمان نشد.
در سال های اخیر با اشاره ی شیطان بزرگ آمریکا و اذناب جیره خوارش عده ای ایران قبل از اسلام و یا همان ایران باستان را برجسته و با توهین و اهانت به مقدسات اسلامی مسئله ی کورش را بهانه ی اهداف شوم خود قرار داده و خوراک برای رژیم صهیونیستی و دولت خبیث انگلیس و شیطان اکبر آمریکا درست می کنند .
انقلاب حسین (ع) و دانشگاه کربلا…
تا حالا دقت کرده‌اید چقدر مرز بین یزیدی شدن و حسینی بودن ناچیز است! خیلی از آنان که بر حسین تیغ کشیدند با پیامبر زیست کرده بودند.. در رکاب پدرش جنگیده بودند.. خیلی‌ها با حسین هم بازی بودند و هم رزم.. اما چه می‌شود؟
امروز عده‌ای ترکیب عکس امام خمینی «ره» را با تصاویر فتنه گران پخش می‌کنند و انتشار می‌دهند در صورتی که اولین گروهی که اقدام به پاره کردن تصاویر امام «ره» کردند همین اصحاب فتنه بودند که چندی قبل در روز قدس ماه رمضان باطری آب در دست فریاد می‌زدند، نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.
تحلیلی درباره مصلحتِ «نیامدن» احمدی‌نژاد/
دکتر محمود احمدی نژاد با وجودی که در 4سال اخیر با تخریب و توهین و انواع اتهام مواجه بود در حرکتی شجاعانه ، ولایتمداری و سربازی خود را با نوشتن نامه مورخ 6مهرماه 95 برای نظام و رهبر و نیروی های ارزشمند و انقلابی جامعه اثبات نمود تا بعنوان یک نیروی ارزشی و آگاه تبدیل به ذخیره ای مطمئن برای مدیریت آینده کشور در حوزه اجرایی گردد.

صفحه‌ها